Hollanda Eredivise’de 13.Hafta

Hollanda Eredivise de PSV Eindhoven, topladığı 33 puanla lider durumda ve ligin oyun anlamında da efektif olan takımlarının başında geliyor. Zaten bunu lider olmasından da anlayabiliriz.

Lideri yakından takip eden Ajax, Alkmaar ve Zwolle’nin ise puanlarının birbirlerine yakın olması, zirvede yaşanan mücadeleyi etkileyecektir.

Haftanın karşılaşmalarına baktığımızda;

Alkmaar – Twente

Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başaracaktır.

Venlo – Williem

İki takımında kazanmak için sahaya çıkacağı mücadele maçın genel dengesini doğrudan etkileyecektir. 2,5 gol barajının rahatlıkla aşılacağı bir karşılaşma olacaktır.

Groningen – Feyenoord

Konuk ekip her ne kadar adından dolayı favori olsa da, ev sahibi de bu mücadelede tabelayı hareketlendirecektir. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olur.

Heracles – Breda

Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı karşılaşmada, son sıralardan kurtulmak isteyen Breda’ya karşı oynayacak ve bunu da değerlendirmek isteyecektir. Ev sahibi kazanacaktır.

Heerenveen – Zwolle

Ev sahibi bu karşılaşmadan 3 puan alır ve ara puanda olan rakipleri de puan kaybederse, birden kendini yukarıda bulabilir. Ayrıca rakibiyle olan puan farkını da eriteceği bir durumun içine girer. Bunu da kullanmak isteyecek olan Zwolle karşısında kazanmak için sahaya çıkacaktır ancak ev sahibi de zirve yarışından kopmamak adına dirençli bir oyun ortaya koyacaktır. Karşılaşmanın dengesi bozulmayabilir. İlk yarı alt ve genelinde 2,5 alt barajı uygun olabilir.

 

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna