Hollanda Eredivise ve Belçika Lig 1 A’da Pazar Günü

Hollanda Eredivise de 21.haftayı tamamlamak üzereyiz. Bu lig de dün oynanan haftanın açılış karşılaşmalarında, PSV kendi sahasında ağırladığı Zwolle karşısında 3 puanı 4 golle alarak, şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olduğunu gösterdi.

Oynanan diğer karşılaşmalarda, Heerenveen ve Vitesse haftayı 3 puanla kapatırken, Heracles ve Den Haag’ta bu haftayı 1’er puanla kapatan takımlar oldular.

Günün mücadelelerinde; 

Exelsior – Ultrecht

İki orta sıra takımının yukarıya çıkmak için ve ligdeki konumlanmalarını devam ettirmek isteyecekleri bir karşılaşma olacak. Bu nedenle iki takımın da bu karşılaşmada skor üretmelerini bekliyoruz.

Alkmaar – Roda 

Ev sahibi kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmada, ligin altında bulunan rakibi karşısında 3 puanı kolaylıkla alacaktır.

Rotterdam – Williem

Ev sahibi ligin son sırasında ve artık buradan çıkma şansı yok denecek kadar az değil hiç yok. Bu nedenle büyük bir sürpriz olmazsa, konuk ekip kaybetmeyecektir.

Venlo – Feyenord

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, konuk ekip zirve yarışından kopmak istemezken ev sahibi de buylunduğu yerden düşmeme mücadelesi verecek. Maçın zorluğu da buradan geliyor ancak konuk Feyenord deplasmanda da olsa kaybetmeyecektir.

Ajax – Breda

Ev sahibinin puan kaybetmeye tahammülü yok. Bu nedenle ev sahibinin maça olan konsantrasyonu ona göre olacaktır. Ajax kaybetmez ve haftayı 3 puanla tamamlar.

 

Belçika Lig 1 A

Belçika Lig 1 A’da da yeni hafta mücadeleleri devam ediyor. Dün oynanan karşılaşmalarda, Genk, Kortrijik ve Standart Liege haftayı 3 puanla tamamlarken, Eupen ve Gent haftayı beraberlikle tamamlayan takımlar oldular.

Günün karşılaşmalarında;

Anderlecht – Mechelen

Ev sahibi ligin son sırasında bulunan konuk ekip karşısında 3 puana ulaşır ve maçı kaybetmez.

C.Brugge – Charleroi

Ligin lideri kendi sahasında oynayacağı karşılaşmada zaten avantajlı olacak. Ayrıca şu ana kadar oynadığı oyunla da ligin diğer takımlarından çok daha üstün olduğunu kanıtladı. Bu mücadelede de bunu kullanacaklardır. Skor anlamında da tatmin edici bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

Z.Waregem – Oostende

Haftanın zor maçlarından biri olacak bu karşılaşmada iki takım açısında oldukça önemli. Bu nedenle taraflar işi sıkı tutmaya çalışacaklardır. İlk yarıda gol sesi çıkmasının zor olduğu karşılaşmada, ev sahibi kazanmak için bir adım önde olacaktır.

BONUS: 300TL 'YE KADAR 100%
Oyna