Hollanda, Eredivise de Son Durum

Eredivise de 6.haftada dün oynanan karşılaşmalarda Den Haag kendi sahasında Rotterdam’ı 1-0’lık sonuçla geçerek haftayı 3 puanla kapatırken, Heracles’te yine kendi evinde Roda’yı 2-1’lik skorla geçmeyi başardı.

Feyenord kendi sahasında kaybederek, sürpriz bir mağlubiyet alırken, Heerenveen de deplasmanda kazanarak haftayı 3 puanla tamamlamış oldu. Günün karşılaşmalarında ise;

Utrecht – PSV Eindhoven

Feyenord’un kaybetmesi konuk ekip için bu karşılaşma özelinde motive edici bir unsur olacaktır. Hazır fırsat ayağa gelmişken değerlendirmekte fayda var diye düşüneceklerdir. Karşılıklı gol ve üst için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Ajax – Vitesse

Kazanmak için oynayacak olan iki takımın mücadelesinde gol ön planda olacaktır. Bu ligde gol ortalamasının genel olarak yüksekte olduğunu düşünecek olursak, bu karşılaşma içinde bunu beklemek yanlış olmayacaktır.

Groningen – Twente

Bu ligde haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak olan bu mücadelede, iki takımında kazanmak için şansları var ve iki takımında dengesiz oyunları doğrudan bir yorumun zorluğunu gösteriyor. Karşılıklı gol veya ilk yarı için bir seçim mantıklı olur.

Venlo – Zwolle

Ligin formda iki ekibinin karşı karşıya geleceği mücadelede, iki takımın hem oyun olarak hem de kadro olarak iyi olmaları maçın ne kadar zorlu geçeceğinin bir göstergesi olacaktır. Bu durumda da pozisyonu bol bir karşılaşma izleme oranımız yüksek olacağından dolayı, gol seçimi ön planda olabilir.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna