Hasret Bitti!

Bu akşam sezonun ilk resmi maçı ile sezona başlıyoruz. Geçen sezonun lig şampiyonu Beşiktaş ile yine geçen sezonunun Türkiye Kupası şampiyonu Konyaspor, Süper Kupa finalinde karşı karşıya gelecekler.

Uzun bir dönem boyunca sizlerin de bildiği gibi hem Beşiktaş’ı hem de Konyaspor’u yakından takip ettik. Transfer döneminin ilk zamanlarında her ne kadar hareketli olmasa da sonlara doğru oldukça önemli oyuncuları kadrosuna katan Siyah Beyazlı takım, defans hattında sezonunun en iyilerinden biri olan Marcelo’yu kaybetmiş olsa da yerine Pepe’yi katarak önemli bir işe imza attı.

Bununla beraber yine geçen sezonun gol Beşiktaş adına gol yükünü çeken Aboubakar’ı kaybeden ancak geçen hafta İspanyol golcü Negredo’yu yerine koyan Kara Kartal, yarın oynanacak maça oldukça hazır çıkacak. Bununla beraber takımın önemli gol silahlarından biri olan Talisca’nın oynayamayacak olması ise Kara Kartal için ciddi bir handikap yaratacak.

Takip ettiğimiz haberlere göre lisansı yetişmeyen oyuncunun kulübü Benfica, Portekizli’nin lisans belgelerini yetiştirememiş. Tabii haberin ayrıntıları muhtemelen yarın ortaya çıkacaktır ve eğer yarın Beşiktaş kaybederse bu konu çok daha büyük bir sıkıntı yaratacaktır.

Geçen sezon Aykut Kocaman’dan alışık olduğumuz oyunu oynamasını beklediğimiz Konyaspor, muhtemelen orta alanda Beşiktaş’ı kilitlemeye çalışacaktır. Pas yapan ve bir sonraki topu ileriye taşıma konusunda oldukça başarılı olan Beşiktaş, Talisca’nın yokluğunda Oğuzhan’ı muhtemelen daha da ön plana çıkaracaktır.

Konyaspor cephesi eğer maça sert ve dinamik başlarsa bu oyun planını yıkabilir. Açıkçası bu akşam oldukça zor bir mücadele bizleri bekliyor. Maçın ilk diliminde gol olmazsa maçın uzatmaya gitme oranı da oldukça yüksek olacak. Konyaspor teknik direktörü M.Reşit Akçay’ın da oyununun komple bir dizayn olduğunu da hesaba katarsak, alt ve karşılıklı gol tercihini bu karşılaşma için bahis seçenekleriniz arasına alabilirsiniz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna