Haftayı Fenerbahçe ile Açıyoruz

Süper Lig de 7.haftaya yarın oynanacak olan Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe karşılaşması ile başlıyoruz.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta kendi sahasında Beşiktaş’ı ağırlayan Fenerbahçe, olaylı derbiden 2-1’lik galibiyetle çıkmış ve en azından son haftalarda yaşadığı moral bozukluğunu bir nebze olsa da dindirmeyi başarmıştı.

Oyun olarak irdelediğimizde ise Sarı Lacivertli takımın pek de iyi olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçen hafta topun oyunda kaldığı süre boyunca, ki bildiğiniz gibi oyun iki takım oyuncularının da gerginliklerinden ötürü sık sık durmuştu. Bu durumda zaten iki tarafında oyununa yansımış oldu.

Tekrardan konuya dönecek olursak, topun oyunda kaldığı süre boyunca ev sahibi takımın saha içinde pozitif görüntüler vermediğini söyleyebiliriz. Oynanan oyunun tek coşkusu muhtemelen derbi atmosferini yarattığı duyguydu. Bunun sonucunda da takım daha istekli gözükmüş olsa da, bu hafta ki karşılaşma Fenerbahçe açısından belirleyici olacaktır.

Geçtiğimiz hafta Konyaspor deplasmanında mağlup olan Akhisar da lige iyi başlayan takımlar arasında ve yoluna da oldukça iyi bir şekilde devam edecek gibi görünüyor.

Kendi sahasında oynayacağı karşılaşmada da kazanmak isteyecektir. Bu da demek oluyor ki Fenerbahçe açısından zorluk derecesi yüksek bir karşılaşma olacak. İki takımın da kazanma isteğinden dolayı, karşılıklı gol tercihleri oldukça uygun olacaktır.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna