Haftanın Son Süper Lig Maçı

Süper Lig’in ilk haftasının son karşılaşmasında Galatasaray, kendi sahasında takıma yaptığı güçlü takviyelerle ön plana çıkan Kayserispor’u kendi sahasında ağırlayacak.

Takımı neredeyse tamamen yenileyen Galatasaray da bu akşam geçen seneden sadece iki oyuncu ilk 11’de oynayabilir. Bu durumun nasıl bir etki yaratacağı ise hep beraber göreceğiz.

Neresinden bakarsanız bakın Galatasaray için oldukça zor bir durum olacak. Bu kadar yeni oyuncunun bir anda takıma uyum sağlaması oldukça zor bir durum olacak.

Sarı Kırmızılı takımda bu akşam sakatlıkları sebebiyle Selçuk ve Yasin’in de oynaması beklenmiyor ancak zaten Selçuk’un performansından dolayı formasını Fernando’ya kaptırması zaten bekleniyordu.

Oyunun ilk dakikalarından itibaren rakibine ön alanda baskı yapmasını beklediğimiz Galatasaray, bu baskının ardından kontra ataktan gol yerse de kimse şaşırmasın; çünkü Kayserispor’un kurduğu kadroya baktığımızda tamamen geride bekleyip, kaptığı toplarla ileri çıkmak isteyecek bir takım. Bu nedenle Galatasaray’ın oldukça dikkatli olması gerekecek.

Aynı zamanda Galatasaray’ın diken üstünde olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bunun nedeni ise Tudor’un sezon başından beri takımdan gidip gitmeyeceğiyle ilgili konuşmaların yapılıyor olması ve bunun hala devam ediyor olması hem teknik direktör üzerinde hem de oyuncular üzerinde ciddi bir baskıya sebep olacağı da biliniyor.

Yani takım eğer bu akşam geriye düşerse, bundan sonraki süreçte toparlanması oldukça zor olacaktır.

Bahis seçeneklerinizle ilgili tercihlerinizi yaparken, 2,5 gol üstü seçeneğini ön plana çıkarabilirsiniz. Sarı Kırmızılı takımın şiddetle gole ihtiyacı olduğunu düşündüğümüzde ve Kayserispor’un da oyuncu gücüyle gol atmak isteyeceğini öngörebiliriz. Bu nedenle gol kısmını düşünmek mantıklı olacaktır. Ayrıca kendi saha ve seyircisi önünde Galatasaray’ın galibiyet için ciddi bir şansının da olacağını belirtebiliriz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna