Günün Ara Sıcakları

Günün taze maçları oynanacak olan bir başka ligde Norveç Ligi. Rosenborg’un 38 puanla lider götürdüğü ligde zirvenin en yakın takipçisi rolünü ise Sarsborg oynuyor.

Bu haftanın açılış maçında Odds, Sogndal’ı ağırlarken, Haugesund’da Sarpsborg’a deplasmanına konuk olacak.

Odds – Sogndal

Ev sahibi hafta arası Avrupa Kupası mücadelesi verdiğinden dolayı bu karşılaşmaya yorgun olarak çıkacaktır. Taraf bahsinden ziyade gol dengeleri daha önemli olacaktır.

Sarpsborg – Haugesund

Hem ev sahibi hem de konuk ekip içerde dışarda gol atabiliyorlar. Bu nedenle karşılıklı gol tercihi oldukça mantıklı olacaktır.

Stabaek – Sandejford

Ev sahibi özellikle kendi sahasında pozitif işlere imza atma konusunda son zamanlarda oldukça başarılı. Bunun devamını da kendi sahalarında oynayacakları bu karşılaşmada devam ettireceklerdir.

Tromso – Molde

Konuk ekip zirveyi zorlayan bir takım ve son haftalarda da özellikle 3.bölgede iyi işler yapabiliyorlar. Bu ligde zaten genel olarak gol konusunda takımlar oldukça cömert davranabiliyor.

Viking – Lillestrom

Bu ligin gol dinamiklerinin tersine iki takım da kendi aralarında oynadıkları karşılaşmalarda sessizlikleri oynuyorlar. Bu bahis seçeneklerinizi belirlerken referans alacağınız önemli bir nokta olmalı.

Aalesund – Brand

Ev sahibi bu sezon ligde oynadığı son 3 karşılaşmayı mağlup olarak tamamladı ve iki takımın aralarında geçen son 10 karşılaşmanın 3’ünü ev sahibi alırken, 6 karşılaşmada da Brann’ın yüzü gülmüş. Bu maçlarda atılan toplam gol sayısı ise 24 ve 2,5 alt sonucuyla biten karşılaşma sayısı da 6. İlk yarı alt tercihi neden olmasın?

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna