Galatasaray’dan Hakan Çalhanoğlu Harekatı!

Bu sezonu büyük bir hayal kırıklığı ile tamamlamak üzere olan Galatasaray da yönetim bir sonraki sezonun planlarını yapmaya başladı.

Tudor yönetiminden de bekleneni alamayan ve taraftarla arası iyice açılan Başak Dursun Özbek, sezon sonu gelmeden son maçlarda taraftarın gönlüne su serpmek için şu anda bonservisi Bayern Leverkusen’in elinde bulunan Hakan Çalhanoğlu’yla temasa geçtiği bu haftanın gündemine oturdu.

Hatırlayacak olursanız bundan 2 ay önce FİFA’dan aldığı men cezası sonrası sezon sonuna kadar forma giyemeyecek olan Hakan, uzun süredir kendi kulübünde maçlara çıkmıyor ve bu da Galatasaray için ayrı bir avantaj oluyor.  Bundesliga da sezonun ilk yarısını oldukça pozitif bir şekilde tamamlayan deneyimli orta saha oyuncusu, Avrupa takımlarının transfer listesine girmişti ancak 2.devrenin tamamını kaçıran oyuncuya ilgi, yaşanan bu gelişme sebebiyle oldukça azaldı.

Galatasaray yönetimi de bunu fırsat bilip, sezon sonu takımdan gitmesine kesin gözüyle bakılan ve yaş olarak da artık olgunluk dönemini de tamamlayan Sneijder’in yerine bu oyuncuyu düşünüyor. Tabii Hakan’ın kararı ne olur bilinmez ama 23 yaşındaki oyuncuyu eğer Galatasaray’ı tercih edecek olursa, bu Sarı Kırmızılı takım için önemli bir kazanç olacaktır.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna