Galatasaray’da Tudor Depremi

Karabükspor ile bu sene ciddi bir ivme yakalayan ve takıma büyük umutlarla getirilen Tudor, Galatasaray ile organik bir bağ kuramadı.

Bu hafta mutlak kazanılması gerekilen bir karşılaşmadan da boynu bükük ayrılan Galatasaray, hem zirve ortaklığını hem de Şampiyonlar Ligi şansını iyiden iyiye yitirdi.

Galatasaray da göreve başlamasının ardından takım radikal değişikliklere imza atan Tudor, ilk önce Bruma ile arasını açmış ve oyuncuyu kadro dışı bırakmıştı. Ardından kontra bir kararla oyuncu affedilmiş ancak bu alınan kararlar takımın puan anlamında zarar vermişti. Ardından Adanaspor Sneijder’i yedek oturtarak sürpriz bir karara daha imza atan hoca, bu haftada hem Hollandalı oyuncuyu hem de Podolski’yi yedek oturtarak tüm eleştirlleri üzerine çekmeyi başardı.

Sistem konusunda da oldukça inatçı davranan hoca, inandığı sistem olan 3-5-2’yi takımın omurgasına yerleştirmek istedi ancak oyuncu profillerinin buna uygun olmaması takımın bu sisteme ayak uyduramamasını da beraberinde getirdi.

Bu hafta oynanacak olan Fenerbahçe karşılaşmasından da sıkıntılı bir sonuç çıkacak olursa Tudor ve Galatasaray ipleri muhtemelen sezon sonu kopacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna