Galatasaray’da Sıcak Gelişmeler!

Fenerbahçe gibi golcü arayışına son sürat devam eden Galatasaray, Milan’ın satış listesine koyup duyurduğu Carlos Bacca için resmi teklifte bulunduğu günün haberleri arasında yerini aldı.

Bacca için Milan’a 6 milyon euro’luk teklifte bulunan Sarı Kırmızılı takıma bu teklif için hayır geldiği de ayrıca haberin bir diğer konusu.

Bacca’yı Çin’e satmak isteyen Milan’ın 30 milyon euro’luk bir satış opsiyonu koyduğu Bacca için, Galatasaray’ın bu parayı vermesi zaten mümkün değil.

Serie A’da oldukça sıkıntılı bir sezonu geride bırakan Milan, muhtemelen önümüzdeki sezon  iddialı bir kadro kurmak için bazı oyuncularını elden çıkarmak istiyor ancak bu bonservis bedellerinin karşılıklarını bulması özellikle Avrupa’da oldukça zor.

Bununla beraber Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Bruma için Bundesliga temsilcilerinden Leipzig resmi teklifini Galatasaray’a iletti. Konuşulan rakamın 18 milyon euro civarlarında olduğu belirtilirken Galatasaray’ın henüz kararını vermediği de gelen haberler arasında.

Önümüzdeki sezonda takımı yenilemeyi planlayan Galatasaray’ın, bu transferden gelecek paraya şiddetle ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Muhtemelen ciddi bir aksilik yaşanmaza yada Galatasaray rakamı daha da uçuk bir seviyeye çekmezse, Bruma seneye Bundesliga’da forma giyecek.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna