Galatasaray’da Sezon Sonunda Ne Olur ?

Ligin sonlarına yavaş yavaş yaklaşıyoruz ve takımlar içinde bulundukları durumları daha da yukarılara taşımak isterken bir yandan da yeni sezon için çalışmalara tüm hızlarıyla devam ediyorlar.  

Bunları yapan takımların başında da Galatasaray geliyor. Sezona Tudor ile başlayan ve sonrasında olumsuz gidişatın ardından yola Tudor ile devam eden Sarı Kırmızılı takım da, Fatih Terim’in gelişiyle bazı oynamayan oyuncular da şans bulmaya başladı.

İlk olarak Tudor kadroda düşünmediği Donk ve Hakan Balta’yı A takımla idmana çıkartmaya başlayan Terim, sol bek ve stoper oynayan oyuncuyu kullanmadı ama orta sahada yaşanan sakatlıklar ve N’diaye’nin Stoke City’ye satılmasının ardından Donk’a şans verdi. Bu şansı da iyi kullanan oyuncuyla yeni sezonda da çalışılmaya devam edilecek gibi duruyor.

Bunun dışında şu anda gözüken, Latovlevici, Umut Gündoğan, Eray İşcan ve Carassco’ya veda edilecek. Hakan Balta’ya bunların arasına koyamıyoruz; çünkü Galatasaray’da farklı bir görevde çalışmaya devam edebilir.

Yeni sezonda Galatasaray’da ayrılma ihtimali olan Rodrigues’in yerine de oyuncu bakan teknşk heyet, Galatasaray’ın eski oyuncusu Elmander’in önerisi üzerine Kuzey takımlarından oyunculara yönelmeye çalışacak. Tabii burada etkili olan durum mali kritirler.

Rosenborg’da forma giyen kanat oyuncusu Adegbenro’yu Elmander’in önerisi üzerine listesine alan Galatasaray yönetimi, sezonun bitmesinin ardından oyuncuyla direkt olarak bağlantıya geçecek.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna