Galatasaray’da Selçuk İnan Krizi

Bu sene kadrosunu biraz geç yenileyen ancak sezon başında UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan karşılaşmalarda orta saha kurgusunu geçen sene olduğu gibi şekillendiren Sarı Kırmızılı takım, sonrasında kadronun neredeyse tamamını değiştirerek, takımı yeniledi.

Bu yenilemenden de nasibini alan Galatasaray’ın tecrübeli oyuncusu Selçuk İnan, Süper Lig’in lk maçından itibaren de yedeğe çekildi.

Sonrasında da bu durumla ilgili komplo teorileri ortaya atılırken, Galatasaray’ın son hafta Antalya deplasmanından 1-1 berabere kalarak döndüğü mücadelede, Selçuk İnan 2.yarıda Ndiaye’nin yerine oyuna girmiş ancak temposu konusunda da ciddi eleştiriler almıştı.

Maçın içinde oyunda kaldığı sürede pek de kendinden bekleneni veremeyen ve oyunu öne taşımak konusunda da sıkıntı çeken Selçuk, son dakikalarda takımın kazandığı önemli bir serbest vuruş avantajını da olumlu değerlendiremeyince, maçın ardından 1 puanın faturası neredeyse kendisine kesildi.

Bu gelişmelerin ardından Selçuk İnan’ın devre arasında gönderilmesi bile gündeme gelirken, aynı zamanda takımın 1.kaptanı olan oyuncunun elinden kaptanlığında Muslera’ya verilmesi konuşuluyor. Açıkçası kısa bir süre içerisinde Selçuk’un elinden kaptanlığı da gitmiş olursa, devre arasında muhtemelen takımdan ayrılacaktır. Sonuçta sürekli oynamayan bir oyuncunun kaptan olarak kulübede oturması da pek kabul edilecek bir durum değil.

BONUS: 350TL
Oyna