Galatasaray’da Arda Turan Hareketliliği

Son dönemler hem yaşadığı sakatlıklardan dolayı hem de kendi formsuzluğundan dolayı, Barcelona da uzun süredir forma şansı bulamayan Arda Turan adı eğer hatırlayacak olursanız transfer sezonunda yoğun bir şekilde Galatasaray’la adı aynı cümle içinde geçmiş ancak Tudor’un milli oyuncuyla ilgili düşüncelerinin olumsuz olmasından dolayı bu transfer gerçekleşememişti.

Transfer sezonu bittikten sonrada yine kendi kulübü olan Barcelona’da forma şansı bulamayan ve teknik direktörleri tarafından da iyice gözden düşen milli oyuncu, geçtiğimiz 3 ay içerisinde sadece milli takımın Dünya Kupası sürecinde oynadığı karşılaşmalarda forma giymiş ancak onda ortaya koyduğu performanstan dolayı yine eleştirilmişti.

Ara transfer dönemine girmemize yakın bir süre kalan hem İspanya basınında hem de yerli basından tekrardan Arda Turan dedikoduları yazılmaya başlandı.

Oynamadığı halde Barcelona’dan parasını alan Arda’yı ara transfer döneminde Barça’nın da gözden çıkarmak istediği konuşulurken, tecrübeli orta saha oyuncunun Galatasaray’a gelmeye sıcak baktığı da biliniyor.

Tudor’un onay vermesi halinde ise muhtemelen bu transfer gerçekleşecek olsa da, saha dışındaki tavırları sebebiyle de son dönemlerde ciddi derecede eleştirilen Arda’ya Galatasaray’lı taraftarların ne şekilde yaklaşacağı ise şimdilik soru işareti durumunda ancak 2.yarıda kendini toparlayabilirse Sarı Kırmızılı takım için ufakta olsa bir heyecan yaşatabilir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna