Galatasaray’a Bir Bakış

Geçtiğimiz sezon büyük bir hayal kırıklığıyla geçmişti ve uzun zamandır takımla uyum sağlayamayan bir teknik direktör bulunamaması ve oyuncularında her geçen gün düşen performansı sonrasında yönetim, Karabükspor’u çalıştıran Tudor’u takımın başına getirerek tüm bunlardan kurtulmak istiyordu.

Tudor’da yarım sezonluk dilimde elinden geldiği kadar iyi işler yapmaya çalıştı. Şimdi yeni sezona hazırlanırken de çalışmalarına devam ediyor. Maicon, Belhanda ve Gomis’de yeni sezonda gemiyi yürütecek olan isimlerdi ama yeterli olacaklar mı orası bilinmez.

Geçtiğimiz sezon takımın en iyilerinden olan ve potansiyeli oldukça yüksek olan Bruma, Bundesliga’ya giderken yine takımın en iyilerinden biri olan Sneijder’de Slovakya kampının kadrosuna alınmadı. Bu da gösteriyor ki, Hollandalı gidecek.

Giden oyuncularla gelen oyunculara baktığımızda takımın dengelendiğini söyleyebilir miyiz orası da soru işareti olan bir durum. Yeni oyuncuların uyum sorununu atlatıp bu takıma direkt katkı vermesini beklemek, pek mümkün olmayabilir, olursa da bu Galatasaray için büyük bir sürpriz olacaktır.

Gelen oyuncuların da Avrupa’da zirve yaparak gelmediklerini biliyoruz. Zaten 3’ü de kulüpteki performanslarından dolayı gönderildiler ve burada çıkış arayacaklar. Burası da zaten çok ciddi bir tezatlık oluşturuyor. Yani sen çıkışta olan ve takıma ne vereceğini bildiğin oyuncunu gönderip yerine, ne olacağını aşağı yukarı tahmin ettiğin bir oyuncuyu kadrona dahil ediyorsun. Burada ki durumu ilerleyen süreçlerde daha net görmekle birlikte, ligin ilk 5 haftasına kadar Galatasaray’ın durumunun belli olacağını da söyleyebiliriz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Geçen sene oldukça kolay goller yiyen ve kalede dev bir marka olmasına rağmen büyük bir takıma yakışmayacak şekilde hatalar yapan Galatasaray savunmasında neler değişecek peki? Bu değişim kendini yenilerken Galatasaray UEFA Avrupa Ligi’nde yer alabilecek mi yoksa sezona tek kulvardan devam mı edecek ve eğer UEFA’ya katılmazsa o zaman teknik direktöre ve Başkan Dursun Özbek’e yaklaşımlar nasıl olacak? Tüm bunlar bu ay ufak ufak kendini belli edecek ve sonrasında zatan takımlar er meydanında olacaklar.

Kolay gol yiyen savunmaya Maicon çözüm olur mu? Bu kısım da belli değil. Oyuncunun sert ve agresif bir savunma yaptığını biliyoruz ancak futbolun tek bir kişiyle oynanmadığını biliyoruz. Maicon’un yanına dağılacak olan Ahmet Çalık, Serdar Aziz, Carole ve Semih bu oyuncuya uyum sağlayacaklar mı ya da Maicon burayı belli bir seviyeye getirecek mi? İşte bu soruların cevapları bulunmadan Galatasaray’da işlerin yolunda gitmesine imkan yok. Savunmada belirli bir seviyeye gelebilecek tek oyuncu şimdilik Linnes gibi duruyor.

Bu nedenle de Sarı Kırmızılı takımın savunmaya bir beki daha kondurması gerekiyor. Bununla beraber Selçuk’n yanına da iyi bir partner şart. Şu anda takip ettiğiniz kadarıyla bazı oyuncuların isimleri geçiyor ama henüz somut bir adım yok.

Fatih Terim’le 2 sene elde edilen üst üste şampiyonlukta takımın omurgasının Selçuk – Melo ikilisi olduğunu biliyoruz ve savunmada da Ufalji gibi bir tecrübenin olması, Galatasaray’ı rakiplerine göre bir adım daha öne taşımıştı ve zaten hem ligde hem de Avrupa’da başarı gelmişti. İsim olarak sükseli isimler getiren Galatasaray bakalım bu gösteriyi puanlara dökebilecek mi? Bunu hep beraber göreceğiz ancak şu ana kadar takıma yapılan transferlerin isimleri ne kadar büyük olsa da, bu oyuncularla sezon sonuna kadar gitme şansınız oldukça düşük olacaktır.

Para Yatırma Bonusları

Ön ödemeli kartlarla yapacağınız para işlemlerinde Bets10 sizlere %10 bonus veriyor. Cashixir, Jeton, Paykwik, Eco Voucher ve paykasa yöntemleri için bu bonusu kullanabilirsiniz.

Para Yatırma Bonusları

Bu bonusu kazanmak için arkadaşınızın aşağıdaki istekleri yerine getirmesi yeterli. Yerine getirdiği taktirde hem siz hem de arkdaşınız 60 TL bedava bahis ve 60 Freespin fırsatı kazanıyor. Online form doldurması ve Bets10’na üye olup en az 150TL yatırması yeterli.

Arkadaşını Davet Et