Galatasaray Yoluna Tudor’la Devam Ediyor

Son oynanan Beşiktaş karşısında alınan farklı mağlubiyet ve öncesinde de Başakşehir maçından alınan yine 5 gollük bir durum, Galatasaray ve teknik direktör arasını oldukça açmıştı.

Özellikle Beşiktaş maçının ardından şu anda boşta olan Fatih Terim’in adının sıklıkla geçmesi sonrasında, Galatasaray yönetimi toplanma kararı almıştı ve herkes bu toplantının sonucunda çıkacak kararı bekliyordu.

Dün Başkan Dursun Özbek toplantının ardından spekülasyonlara son vererek, herhangi bir teknik direktör değişikliğinin olmayacağını açıkladı ve yollarına Tudor ile devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Tabii devre arasının bitimine 3 maç kala teknik direktör değişikliği pek de mantıklı olmayacaktı ancak bu 3 maçtan alınacak olan beraberlik bile devre arasında Tudor’un gitmesine neden olacaktır. Ayrıca geçmiş zamanlardan da tecrübeli olduğumuz için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, bir teknik adamın gitmesi yönünde bu kadar haber konuşuluyorsa, o teknik direktörün orada kalması imkansıza yakın olur. Bu da demek oluyor ki, Tudor ve Galatasaray artık son zamanlarını geçiriyorlar.

BONUS: 350TL
Oyna