Galatasaray, Sol Taraf İçin Nabız Yokluyor

Devre arasına girsek bile Galatasaray da çalışmalar ligin 2.devresi için devam ediyor. Fatih Terim’in ısrarla sol ayaklı oyuncu istemesi üzerine de scoutlar çalışmalarını bu yönde sürdürüyorlar.  

Hocanın bu ısrarı sebebiyle de İtalya da Genoa forması giyen Diego’yu Terim’e öneren transfer komitesi, deneyimli teknik adamdan gelecek raporu bekleyecek. Sol ayaklı oyuncunun da süratlı olması ve ayaklarını iyi kullanması muhtemelen Fatih Terim’in de işine gelecektir.

Ön alan oyuncusunun yanı sıra Terim’in stopper pozisyonu için de çalışmaları sürüyor. Mill takımdan öğrencisi olan ve şu anda da Freiburg’ta forma giyen Çağlar Söyüncü için de girilimde bulunulduğu iddia edilen Galatasaray transfer komitesi, bu hamlesini de Fatih Terim’den gelen istek üzerine yapmış.

Hoca da muhtemelen milli takımda da sık sık kullandığı oyuncuyu takımında görmek isteyecektir. Oyun tarzıyla da Fatih Terim’in istediği tipte bir oyuncu olan milli stoper’in durumu muhtemelen birkaç gün içerisinde belli olacaktır.

Bu gelişmelerin yanı sıra da sol bek için de yönetim çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Juventus’ta forma giyen Asamoah’ı bitirmek isteyen yönetim, Serie A temsilcisi bu pozisyon için birini bulduğunda büyük olasılıkla bu transferi bitirebilir.

Gelecek oyuncuların dışında takımdan gönderilmesi beklenen oyuncular içinde raporunu yönetime veren Fatih Terim’in kaleci Carasco, Emrah Başsan ve Tarık Çamdal’ı ligin 2.devresinde takımda görmek istemediği de yine günün öne çıkan başlıkları arasındaki yerini aldı.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna