Galatasaray, Rotayı Başakşehir’e Çevirdi

Yeni sezona oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçı dolayısıyla tüm takımlardan daha erken açacak olan Galatasaray, Bruma’nın ayrılığından sonra kaliteli bir kanat oyuncusu için de çalışmalarına devam ediyor.

Transfer piyasasına genel olarak baktığımızda kaliteli bir kanat oyuncusunun ederi yaklaşık 10 – 15 milyon arasında bir rakam tutuyor. Tabii bu da henüz isim yapmamış ancak geleceği parlak olan ve çok fazla tecrübesi olmayan isimler için belirlene rakamlar.

Hal böyle olunca Galatasaray’da bu sezon Başakşehir’de sergilemiş olduğu performansla bu sene çoğu takımın iştahını kabartan Edin Visca’nın peşine düştü. Oyuncu için 4 milyon’luk bir rakamı gözden çıkaran Galatasaray’ın bu çıkışı Başakşehir cephesinden 6,5 milyon olarak geri döndü.

Sezonu 2.olarak tamamlayan Başakşehir’de kadrosunda bulundurduğu oyuncunun kalitesinin farkında ve bu oyuncunun yerine de alacağı adamın Visca kalitesinde olması için en az Galatasaray’ın teklifi kadar ödeme yapması gerektiğinin de farkında. Bu nedenle takımın oyuncudan kar etmek istemesi de son derece normal olarak gözüküyor

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna