Galatasaray Gündemi

Süper Lig’de hafta sonunda sahasında Trabzonspor’u ağırlayacak olan Galatasaray çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Fatih Terim’in yapılan idmanlarda kadro konusunda kararsız kaldığı ve sürekli denemeler yaptığı da gelen haberler arasında.  

Sakat olan Fernando ve Selçuk’un yerine önce Donk ve Tolga’yı deneyen ancak bu ikilinin performansından memnun kalmayan deneyimli teknik adamın, dün yapılan idmanda farklı bir kurgu üstünde durduğu belirtildi.

Feghouli’yi 10 numara pozisyona çeken deneyimli hoca, bir Kanata Rodrigues’I bir kanata da Sinan Gümüş’ü koyarak rakibi şaşırtacak bir 11’le sahaya çıkma ihtimalinin olabileceği ihtimalleri üzerinde durduğu da konuşuluyor. Çok önemli olan bu virajda iki takımında tek hedefi kazanmak olacağından, zorlu bir mücadele bizleri bekliyor.

Bu haberin yanı sıra transfer çalışmalarına da ara vermeden devam eden Galatasaray eğer sezon sonunda Nagamoto’yla anlaşamazsa sol bek için River Plate’in 24 yaşındaki oyuncusu Martinez için, düğmeye basacak. Hatırlayacak olursanız daha önce de oyuncuyla görüşme sağlanmış ancak bu görüşmeden olumlu bir sonuç çıkmamıştı.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna