Galatasaray Gündemi

Milli takım arasını fırsata çevirmek isteyen Galatasaray yönetimi, geçtiğimiz aylarda Fatih Terim’den önümüzdeki sezon için çalışabileceklerini oyuncular için rapor istemişti.

Tabii bir yandan mutlaka iç transfer sezonunu da hareketli geçireceğini tahmin ettiğimiz takım diğer yandan dış transfer konusunda da çalışmalarını sürdürüyor, ki bildiğiniz gibi bu çalışmalar sona kaldığı zaman uğraştırıcı oluyor.

Edinilen bilgiye göre La Liga 2’de mücadele eden ve Vallodolid forması giyen Jaime Mata’nın adını veren Terim’in kurmaylarına da İspanya çıkarması için talimat vermiş. Özellikle son vuruşlarda oldukça etkili bir grafik çizen oyuncunun adını belli ki transfer sezonunda sık sık duyacağız.

Yine Galatasaray cephesinde bir başka gelişme ise N’diaye konusunda yaşanıyor. Devre arasında Stoke City’e satılan oyuncuyu eğer Stoke City bu sezon küme düşerse kiralamak isteyen Galatasaray yönetimi ligin bitmesinin ardından bu oyuncu içinde kulübüyle masaya oturacak.

Zirvede yer alan Sarı Kırmızılı takımda kalan 8 hafta içinde Gomis’in performansının devam etmesi beklenirken, oyuncunun maç başına 1 gol ortalamasıyla oynaması, Galatasaray’ın kalan maçlarda en güvendiği oyuncular arasında Gomis’in ilk sıraya yükselmesini sağlıyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna