Galatasaray’da Flaş Gelişme !

GS
Önce Türkiye Kupasından elenen ardından iç sahada Kayserispor’a mağlup olan Galatasaray’da yönetim, teknik direktör ile yolları ayırma kararı aldı ve Hollandalı Hoca Riekerink’in görevine son verdi!

Galatasaray’a bundan 1 sezon önce Sneijder’İn tavsiyesi üzerine alınan ve alt yapının başına getirilen Riekerink, o dönemin teknik direktörü Mustafa Denizli ile yolları ayıran yönetimin ani bir kararıyla, A Takımın başına getirilmişti.

Bu karar o zamanda oldukça eleştiri almış olsa da, takımın iyi gitmesi, kupa kazanması ve Riekerink’in tavrı, kısa sürede bu eleştirileri yok etti ancak gelin görün ki, futbolda dün yoktu bugün vardır deyimi yine gerçek olduğunu kanıtladı.

Bu sezona da aslında iyi başlayan ama beklenmedik puanlar kaybeden Galatasaray, puan sıralamasında da olumsuz bir yerde değil ancak geçtiğimiz hafta yazımızda taraftarın artık hocaya güveni kalmadığını ve yaşanacak tek bir mağlubiyette dahi, yönetimle-taraftarın tekrar karşı karşıya gelmesi tehlikesinin olduğunu belirtmiştik.

Bu durumun farkında olan ve bu riski göze almak istemeyecek olan yönetim de dün resmi olarak Riekerink’le yollarını ayırdı. Hafta sonu oynanacak olan Rize maçına kadar da takımın yeni teknik direktörü belli etmeye çalışan komitenin yerli hoca olması konusunda ortak bir kararda birleştikleri de gelen haberler arasında yer alıyor. Gelişmeler oldukça buradan takip edebilirisiniz.

Yabanci Bahis Siteleri