Galatasaray da Yeni Dönem

Galatasaray – Göztepe

Bildiğiniz gibi hafta arasında Galatasaray yönetimi Tudor’u göndermiş ve yerine Galatasaray’ın önemli simalarından biri olan Fatih Terim’I getirmişti. Zaten uzun zamandır bu durum basının gündeminde yer alan önemli konulardan birisiydi.  

Bu konular gündeme geldiğinde Galatasaray ve Tudor ilişkisinin çok ilk yarının sonunu görmesinin hatta gorse bile bunun devamının zor olacağını dile getirmiştik. Nitekim dediğimiz gibi oldu ve Tudor Galatasaray’a veda etti. Böylece Galatasaray’da 4.kez Fatih Terim dönemi başlamış oldu.

Şimdi Galatasaray da oyun anlamında gözle görülür bir şekilde değişiklik olacağı ortada. Bunun da meyvelerini bu akşam oynanacak olan Göztepe maçında rahatlıkla göreceğiz diye düşünüyoruz.

Elinde iyi bir kadro olan Terim muhtemelen devre arasında da takıma takviye yapmak isteyecektir, ki bunu da zaten devre arasında uzun uzun konuşacağız. Maça gelecek olursak, konuk ekip Göztepe ligin ilk yarısında önemli bir çıkış yapan ve futbolun pozitif olgularını doğru bir şekilde yerine getirmeyi başaran bir takım olarak ön plana çıkmayı başardı. Tabii şu anda Galatasaray’ın başında eğer Tudor olsaydı, bu karşılaşma için başka dinamiklerden bahsedebilrdik ama Fatih Terim gibi önemli bir kan değişikliği ve taraftarının da gönlünü hoş edecek olan bir yapı, bu akşam Galatasaray’ın işine fazla fazla yarayacaktır.

Pozisyon ve skor anlamında tatmin etmesini beklediğimiz karşılaşmada, ev sahibi Galatasaray maçın favorisi olacak ve bu akşam sahadan 3 puanla ayrılacaktır. Bunun yanı sıra taraflar skor üretimine de doğrudan katkı yapacak potansiyele de sahipler.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna