Galatasaray da Sıcak Saatler

Hafta sonu oynayacağı Fenerbahçe maçı hazırlıklarına tam takım devam eden Galatasaray da Başkan Dursun Özbek’in planlarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Bugün de gündeme bomba gibi düşen habere göre Başkan önümüzdeki sezon Mircea Lucescu’yu takımın başına istiyor ancak basının konuştuğu habere göre yaşının ilerlemesi sebebiyle aktif teknik direktörlüğü oğluna bırakmak isteyen Luce, Galatasaray da transfer ve genel menajerlik görevini kabul edecek.

Tabii takımın başında şu anda çalışan bir teknik direktörün bulunması ve Tudor’un 1,5 yıllık sözleşmesinin olması da kafaları karıştıran ayrı bir durum. Muhtemelen Pazar Günü oynanacak olan Fenerbahçe karşılaşmasıyla birlikte, Tudor’un da kaderi belli olacak. Beraberlik ya da mağlubiyet halinde ise Tudor’la yollar muhtemelen ayrılacaktır.

Bununla beraber transfer zamanını beklemeden bazı oyuncuları bitirmek isteyen yönetim, Tudor’un da ısrarla istediği Stoke City’li ön libero İmbula için görüşmelere başladı. Tudor’un menajeri aracılığı ile yapılan görüşmelerde, oyuncunun da bu sezon Prömiyer Lig’de çok fazla şans bulamaması sebebiyle takımdan ayrılmak istediği ve Avrupa Kupaları’nda forma giymek istediği de yine gelen haberler arasında.

Galatasaray yönetimini bir diğer meşgul eden konu ise, Bruma. Sözleşmesi seneye bitecek olan yıldız oyuncuya Avrupa’dan birçok teklifin olması ve bu durumunda oyuncunun kafası karıştırması, Galatasaray teknik heyetini de sıkıntıya sokuyor. Bu işi çözüp, oyuncuyu hem daha yüksek bonservis bedeliyle hem de biraz daha kullanarak satmak isteyen yönetimin Fenerbahçe ile oynanacak olan derbi sonrasında oyuncuyla masaya oturması bekleniyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna