Galatasaray da Planlar Değişebilir

Ligin 2.devresine tüm hızıyla hazırlanan Fatih Terim’in öğrencileri kendileri ne kadar zorlu bir yarışın beklediğini de fazlasıyla biliyorlar.

Bir yandan da Fatih Terim takımın teknik ve taktik meseleleri ile ilgilenirken, yönetim de Terim’in verdiği raporlar doğrultusunda 2.yarı için eksik kalan bölgelere takviye çalışmalarını sürdürüyorlar.

Uzun bir süredir de Galatasaray’ın sol bek transferi için hareketli zamanlar geçirdiğini biliyoruz ancak henüz net bir gelişme yok. Bir yandan Juventus’lu Asamoah bir yandan Evra derken şimdi listenin ağzına yeni bir isim daha girdi.  

Real Madrid’in genç yıldızı Hernandez’le ilgilenen Galatasaray, bu oyuncudan da olabilir yanıtını aldığı günün öne çıkan haber başlıkları arasında. Kendi takımında pek şans bulamayan ve bu nedenle oynayacağı bir takıma gitmek isteyen oyuncu, Fatih Terim’le çalışmak isteyeceğini yöneticilere iletmiş.

Tabii bu haberde Galatasaraylı yöneticileri birden İspanya’ya yönlendirdi. Kısa bir süre sonra sol bek sorunu çözülmüş olabilir. Tabii bu oyuncunun yaşının da genç olması tercih edilmesinde ki önemli sebeplerden birisi olacaktır.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna