Galatasaray da Lucescu Adımı!

Galatasaray, Rumen teknik adam Lucescu için Romanya çıkarması yapacak. Bu gelişmeyi de onaylayan Galatasaray yönetimi, Rumen Teknik adama sportif direktörlük görevini teklif edecek.

Bildiğiniz gibi daha önce Galatasaray teknik direktörü Tudor yaptığı açıklamada, Lucescu’nun altında çalışabileceğini açıklamıştı. Bu gelişmenin ardından da konuyu masaya yatıran yönetim Lucescu’ya Florya’nın anahtarı verecek gibi duruyor.

Tabii Fatih Terim’in Milli Takımı bırakması sonrasında, imparatorun adı Galatasaray’la da anılmaya başlandı ancak böyle bir gelişme şimdilik pek mantıklı durmuyor.

Osmanlıspor’dan transfer edilmesi beklenen orta saha oyuncusu N’Diaye için de Galatasaray cephesi yeni bir teklif götürmeye hazırlanıyor. Oyuncunun bonservis bedelini daha da yükseltip, masaya güçlü oturmak isteyen yönetim, bu oyuncunun transferinden sonrada Selçuk İnan’la yolları ayırmayı planlıyor.

Bildiğiniz gibi son oynanan UEFA Avrupa Ligi maçında iki maçta da sıkıntılı performanslar ortaya koyan Selçuk ve Tolga’yla ilgili bu tip bir gelişme olması muhtemelen kimseyi şaşırtmadı ancak bu gelişme için biraz daha beklemek gerekiyor.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna