Galatasaray Cephesi

Her ne kadar gündemi sol bek olsa da hücum anlamında da kadroyu derinleştirmek isteyen Galatasaray yönetimi, hem Gomis’e alternatif olması için hem de sol önde de oynayabilecek olan bir oyuncuyu kadrosuna katmak için harekete geçti.

Türkiye’den başka takımlarında transfer listesinde olan ve şu anda Las Palmas forması giyen oyuncu için harekete geçen Galatasaray’a Remy’den de olumlu haber geldiği iddia edildi. Vatandaşı Gomis’den Galatasaray’la ilgili olumlu bilgiler alan oyuncu böyle bir gelişme olduğu takdirde Florya’ya gelebilir.

Bu arada Antalya kampında hazırlık çalışmalarına devam eden Sarı Kırmızılı takım, Tuzlaspor ile oynadığı karşılaşmayı 5-0’lık bir skorla kazanarak morallendi.

Bir yandan da Fatih Terim’le ilk kez milli takıma çağrılan ve yine Türkiye’den başka takımlarında sezon sonunda bitecek olan sözleşmesinden dolayı ilgilendiği oyuncuyla ilgili Galatasaray çalışmalarına devam ediyor ancak şu anda bu konuda da herhangi bir netlik yok.

Fatih Terim döneminde yine milli takıma seçilen Emre Mor içinde çalışmalarını sürdüren Galatasaray bu konuda da henüz istediği verimliliği alamadı. Ortaya atılan bir diğer iddiaya göre de Fenerbahçe’den ayrılması gündeme gelen Ozan Tufan için kulübünün Emre Mor’la takas edilebileceği yönde haber göndermesi kafaları karıştırdı.

Bununla beraber bir başka önemli bilgi de Galatasaray da 20 Ocak’ta yapılacak olan kongreyle ilgili. O tarihe kadar transfer döneminde bir hareketlilik yaşanması Sarı Kırmızılı takım adına sürpriz olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna