Galatasaray Bildiğimiz Gibi!

Spor Toto Süper Lig’in 3.haftasında sahasında Sivasspor’u ağırlayan Sarı Kırmızılı takım, 3.haftayı da galibiyetle kapatarak önemli bir galibiyet daha elde etti.

Maça geçen haftalarda olduğu gibi hızlı başlayan ve orta sahada rakibine alan bırakmayarak, neredeyse 90 dakika presle Sivasspor’u boğan Galatasaray 3-0’lık skorla 3 puanı cebine koydu.

Geçen 2 haftanın ardından Sarı Kırmızılı takımın bu haftada ne yapacağı merak konusuydu. Tudor yönetiminde kazanan kadroyla maça devam eden aslanlar, son iki haftanın yıldızı Tolga Ciğerci’yle açılışı yaptı.

Geçtiğimiz seneye oranla Tolga’yı daha önde kullanan Tudor, özellikle Ndiaye’nin de takıma katılmasıyla 2.bölgeden 3.bölgeye geçişi çok daha hızlı yaparak, bol bol pozisyon üretmeye başladı ve sonuç olarak da bunun karşılığını fazlasıyla alıyor.

İlerde de Gomis’in hareketli oyununun yanı sıra takıma adapte olmasına da ekstra bir parantez açacak olursak, Tudor’un öğrencilerinde işlerin iyi gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

2.yarıda da yine aynı sistemle devam eden ve yine Tolga Ciğerci’yle golü bulan Galatasaray da bu kez de orta sahanın bir diğer yeni ismi olan Fernando’nun ön plana çıkması, Sarı Kırmızılı takımın farkı açmasının ana sebeplerinden biri oldu.

3.golü de Gomis’in ayağından bulan Cim Bom, oynadığı futbolla da dün stadyuma gelen 50 bin kişiye de oldukça iyi bir izlenim vermiş oldu. Milli takım arasının ardından Galatasaray’ı çok daha iyi bir seviyede olacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna