Galatasaray Bildiğimiz Gibi

Süper Lig’in 7.haftasında sahasında Karabükspor’u ağırlayan ve oldukça zorlu geçen 90 dakika sonunda Sarı Kırmızlı takımın 3-2 kazandığı mücadelede, Galatasaray alıştığımız oyununa devam etti.

Karşılaşmaya oldukça yüksek bir tempoyla başlayan ve golleri bulan Galatasaray, skor üstünlüğünü eline almış olsa da, bir türlü durmak bilmeden rakibinin üzerine gittiği için, kalesinde pozisyonlar vermeye devam etti.

Tabii oyunu tempolu oynama konusunda hiçbir problem yok ve hatta bu Galatasaray için oldukça olumlu da bir durum. Hemen hemen her maçta tribünleri dolduran Galatasaray taraftarı da demek ki bu oyundan keyif alıyor ancak zaman zaman arka tarafta verilen boşluklar Sarı Kırmızılı takımın başına iş açabiliyor.

2-1’lik üstünlükle son 10 dakikaya giren ve oynadığı tempolu oyun sonunda doğal olarak yorulan Galatasaray, karşılaşmanın son dakikalarında penaltıdan gol yiyerek haftayı 1 puanla bitirecekti ancak maçı bırakmayan Tudor’un öğrencileri son dakikada Maicon’un golüyle maçı 3-2 kazandı ve bu haftayı da 3 puanla bitirerek zirvedeki hakimiyetine devam etti.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna