Galatasaray, Belhanda’nın Peşine Düştü

Bruma’yı 15 milyon euro karşılığında Bundesliga temsilcisi Leipzig kaptırıp kasasını dolduran Galatasaray, Fas Milli takımının oyuncusu Belhanda için çıkarma yaptı ve gelen haberlere göre oyuncuyu ikna etmeyi başardı.

Ukrayna temsilcisi D.Kiev’in oyuncusu olan Belhanda, geçtiğimiz sezon Fransa Lig 1’de Lille forması giymiş ve 31 maçta 3 gol 7 asist yapmıştı.

Hem Bruma’dan boşalan kanadı doldurmak hem de serbest oynayabilen 2.bir oyuncuyu da Sneijder durumuna göre takıma kazandırmak isteyen Galatasaray için bu transfer eğer gerçekleşirse oldukça olumlu olacaktır.

Bir yandan da savunma arayışını sürdüren Galatasaray’da rota Brezilya’ya döndü. Hafta arası savunmadan bir oyuncusunu da Başakşehir’ e kaptıran ve geçtiğimiz sezon savunma konusunda oyuncularından istediği verimi alamayan Galatasaray, Sao Paulo’da forma giyen Maicon’un peşine düştü.

İlgilendiği diğer oyuncuların maliyetlerinin yüksek olması ve bazılarının da Türkiye’ye gelmeye sıcak bakmaması sebebiyle, en azından Türkiye’ye daha sempatik bakan ve birçok oyuncunun yer aldığı Süper Lig’de iyi bir rakamla forma giymeyi kabul edeceğini düşündüğü Maicon için düğmeye basan Galatasaray, oyuncunun kulübünden haber bekliyor. Muhtemelen birkaç gün sonrada bu tranferin hangi yöne gideceği netleşecektir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna