Galatasaray Avusturya Kampına Devam Ediyor

Transfer hareketliliğine devam eden Galatasaray, dün Avusturya kampında oynadığı özel maçta Süper Lig temsilcilerinden Okan Buruk’un çalıştırdığı Akhisar Belediyespor ile karşı karşıya geldi.

Graz’ın Therme Stadında oynanan karşılaşmada kalede Muslera ile başlayan Tudor, Maicon, Mariano, Serdar Aziz, Linnes, Selçuk, Belhanda, Sinan, Rodrigues, Donk ve Gomis’i de ilk 11’de değerlendirdi.

Carole’ün son zamanlarda performans konusunda sıkıntı yaşaması sebebiyle sol tarafta Linnes’i kullanan Tudor, eldeki oyunculardan en doğru seçimi yapmış gibi görünüyor. Yeni transferlerden Mariano’nun da ilk kez Galatasaray formasıyla çıktığı karşılaşmada Rodrigues ilk devrede Sarı Kırmızılı takım adına skor yaparken, 2.yarıda da Akhisar Belediyespor adına Soner Aydoğdu eşitliği sağladı ve karşılaşma 1-1’lik beraberlikle sonuçlandı.

Yine oyun anlamında sıkıntılı gözlendiği Galatasaray’ın geçiş oyunları konusunda ciddi sıkıntılar yaşadığı gözlenirken, dün Osmanlıspor’un orta saha oyuncusu Ndiaye’yi kadrosuna katarken, bu oyuncuyla beraber geçiş oyununda yaşanan bu durumu çözecek gibi duruyor.

Bir süredir ciddi olarak ilgilendiği oyuncuyu sonunda bitiren Galatasaray, bugün oyuncuya imza attıracak. Saha enerjisi çok yüksek olan Ndiaye, pres yapabilen, arkaya koşu yapabilen, asist yapabilen ve özellikle takımı taşıma konusunda iyi bir isim olduğundan Galatasaray için kesinlikle ilaç olacaktır.

Galatasaray’ın orta saha için ilgilendiği bir diğer oyuncu olan Fernando içinde oyuncudan haber bekliyor. Man City’den transfer edildiği iddia edilen deneyimli oyuncunun birkaç gün içerisinde İstanbul da olması bekleniyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna