Galatasaray Açılışı Yaptı

UEFA Avrupa Ligi’nde ön eleme mücadelesi için sezona diğer takımlara göre açan ve çalışmalarına devam eden Galatasaray, bir yandan teknik taktik hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan da oyuncularla uğraşmaya devam ediyor.

Bildiğiniz gibi bir süredir yılan hikayesine dönen ve henüz geleceği netleşmeyen Sneijder konusunda ne Galatasaray ne de Hollandalı oyuncu herhangi bir adım atabilmiş değil. Sadece Galatasaray cephesi oyuncunun gitmesi için bir hamlede daha bulunarak, UEFA Avrupa ön eleme maçında UEFA’ya verilen kadroya Sneijder’i dahil etmedi.

Bildiğiniz gibi hafta arası Başkan Dursun Özbek ve Sneijder bir araya gelmiş ancak 1 yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncunun nasıl gideceği konusunda taraflar anlaşamamışlardı. Bunun üzerine 2.bir görüşme için kısa bir süre sonra tekrardan bir araya gelecek olan Başkan ve Hollandalı cephesi konuyu halletmeye çalışacak ancak şu ana kadar gelinen tabloda görünen o ki, Sneijder ve konusu öyle kolay kolay çözülmeyecek.

Bir yandan da transfer çalışmalarını son sürat devam ettiren Galatasaray, bir süredir peşinde olduğu West Ham’lı Ben Arfa konusunda da sona yaklaşmak üzere. Hem West Ham’la hem de oyuncuyla anlaştıkları öne sürülen Galatasaray, bu hafta bu oyuncunun son durumu ile ilgili somut bir gelişmeye imza atacaktır.

Kadroya sağ bek, sol bek, ön libero ve bir de kanat oyuncusu katmak isteyen Galaatasaray’ın radarına yeni oyuncular da girmeye devam ediyor. Sağ bek pozisyonu için Sevilla’dan Mariano’yu bu kez gözüne kestiren Sarı Kırmızılı takım, oyuncu için keşif turlarına çıkmaya başlayacak.

Galatasaray’la ilgili günün son gelişmesi ise yine hazırlık kampından gelecek. Yoğun ve sıkı çalışmaların ardından hazırlık maçlarına da başlayan Galatasaray dün de Macaristan temsilcisi Diosgyor ile karşılaştı. Karşılaşmadan 2-0’lık skorla ayrılan Sarı Kırmızılı takımın gollerine yeni transfer Belhanda ve Eren Derdiyok atarken, Galatasaray’ın yeni 10 numarası 2.yarıda darbeye bağlı sakatlık geçirerek oyundan alındı.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna