Galatasaray 46 Yapmak İstiyor

GS
Süper Lig’in 24.haftasında evinde ağırlayacağı Gençlerbirliği’yle zor bir maça çıkacak olan Galatasaray’da tüm hesaplar 3 puana göre yapılıyor.

Geçtiğimiz haftayı Antalyaspor deplasmanından 3 puanla dönerek kapatan Sarı Kırmızılı takım, zor da olsa kazanmayı bilip, bir sıra altındaki Fenerbahçe’yle puan farkını korumayı başarmıştı.

Bu hafta da bunu isteyecek olan takım, Gençlerbirliği’ni iç sahada ağırlıyor olsa da oldukça zorlanacak; çünkü karşı tarafta oyun olarak oldukça güçlü bir takım olacak ve Galatasaray özellikle Serdar Gürler’i durdurmak konusunda sıkıntı yaşayabilir. 29 puanla 11.sırada olan Gençlerbirliği takımının da hedefi puan tablosundaki yerleşmiş olduğu yeri sağlamlaştırmak.

İki takımın aralarında geçen son 10 karşılaşmaya baktığımızda da ortaya Galatasaray adına olumlu bir tablo çıkıyor. Bu maçların 5’ini kazanan ev cim bom, rakibine sadece 1 kez yenilmiş ve bu karşılaşmalarda toplam gol sayısı da 27.

Bununla beraber taraftarın da henüz Tudor’a karşı herhangi bir sempati besleyememesi, Tudor’un kazanmak zorunda olduğunun diğer bir göstergesi olarak da karşımıza çıkıyor. Bu biraz daha saha dışından bir etmen gibi dursa da, kenarda bekleyen Tudor’un takımı etkilemesi için önemli bir ayrıntı.

Tercihleriniz arasına Galatasaray galibiyetini, karşılıklı gol ve son zamanlarda gol atma ve yeme konusunda iyi olduğu için üst seçeneklerini ekleyebilirsiniz.

Diğer bahis sitelerinin oranlarını öğrenmek istiyorsanız tıklayın

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna