Fransız Golcü Griezmann’dan Ayrılık Sinyali!

La Liga’da A.Madrid sezonu 3.sırada bitirip, bu sene Şampiyonlar Ligi’nde de yarı final oynayarak sezon başı hedefini gerçekleştirmiş oldu.

Takımın en önemli isimlerinin başında gelen Fransız golcü Griezmann ise bu başarı gelmiş olsa da geleceğiyle ilgili sıkıntılar yaşıyor.

Fransız gazetesi L’Equipe’ye konuşan Griezmann, futbolcuların sadece gol atmak değil, kupalar kazanmak içinde sahaya çıkmaları gerektiğini vurgularken, bu hayalinin A.Madrid’te gerçekleşmeyeceğinin de farkında. Muhtemelen bu transfer döneminde başka bir takımın yolunu tutmaya hazırlanan oyuncuyu özellikle Man United’ın ısrarla istediğini biliyoruz.

Simeone ile son birkaç sezondur çok ciddi işler yapan ve her sene bir şekilde adından bahsettirmeyi başaran A.Madrid’te bildiğiniz gibi bu tip yaklaşımlar çok doğru karşılanmıyor. Geçtiğimiz dönemlerde de Arda Turan’ın performansının ardından, ilk 11 oyuncusu olmasına rağmen elinde tutmayan ve oyuncuyu gönderen kulüp, bu transferden çok ciddi bir gelir elde etmiş ancak oyuncu aradığı mutluluğu bulamamıştı.

Bu sene La Cazette’i kadrosuna katmaya hazırlanan takımda, bir başka Fransız golcünün takıma katılacak olması, Griezmann’ın sezon sonu gitme olasılığını daha da kuvvetlendiriyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna