Fransa Lig’de Pazar Günü

Fransa Lig 1’in 17.haftasında dün Monaco, geriden geldiği karşılaşmadan 3 puanı zor da olsa kopardı ve hala yıkılmadığını da göstermiş oldu. Tabii bu biri kıstas değil ama son zamanlarda oldukça sıkıntılı günler geçiren bir takım bu durum, mental anlamda oldukça önemli bir gerçeklik.

Oynanan diğer önemli karşılaşmalarda, PSG, kendi sahasında her zaman olduğu gibi kazanırken Guingamp ve Toulouse de iç sahada oynadıkları karşılaşmada 3 puanı çıkarmayı bildiler.

Günün maçlarında;

Amiens – Lyon

3.bölgede makine gibi olan ve Avrupa da bu sene bu işi ender başaran takımlardan biri olan konuk ekip, bu haftada buna devam eder. Gol anlamında tatmin edici bir karşılaşma olacaktır.

Nantes – Nice

Konuk ekip Nice, pek de istediği gibi bir sonuç geçiremiyor ve oldukça dengesiz sonuçlara imza atıyor. Bu karşılaşmada da oyunun dinamiklerini eline de geçirebilir veya rakibine de verebilir. İki takımda karşılıklı skor üreteceklerdir.

Marseille – S.Etienne

Ev sahibi kendi sahasında iyi organize olan ve kazanma güdüleri yüksek bir takım. Bu karşılaşmadan da yara alırlarsa, ilerisi için sıkıntılı bir durum olabilir. Kendi sahalarında kaybetmeyeceklerdir.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna