Fransa Lig 1’de Son Tango!

Fransa Lig 1’de de artık düğüm çözülmek üzere. Maçların kritik olmasından dolayı bütün maçların bugün ve aynı saatte oynanacağı ligde, Monaco şampiyonluk yarışını bitirmek üzere.

Şu anda da bir maç eksiği olmasına rağmen PSG’nin 3 puan önünde olan takım, bu haftada kazanırsa, eksik olan maçıyla beraber çok daha avantajlı bir boyuta geçmiş olacak.

Monaco – Lille

Lig düzeyinde tek bir iddiası kalmayan Lille’i kendi evinde konuk edecek Monaco galibiyete yakın olan taraf. Tabii Lille’de yabana atılacak olan bir takım değil ama Monaco cephesinin durumu ortada. Karşılıklı gol ve 2,5 üst tercihi içinde oldukça uygun bir karşılaşma.

Saint Etienne – PSG

Konuk ekip PSG artık yolun sonuna geldiğinin fazlasıyla farkında ve bu karşılaşmadan beraberlikle bile çıkmış olsa, işin biteceğini biliyor. Lig için iddiası kalmamış rakibi karşısında favori olan yine konuk ekip olacaktır.

Bastia – Lorient

Lige veda eden Bastia eğer Lorient’te darbe vurp onu da yanına çekmek istiyorsa maça asılacaktır ancak Lorient durumun ne olduğunun farkında. Bu nedenle maça asılıp 3 puan için elinden geleni yapacaktır.

Bordeaux – Marsilya

İki takım da kendini ilk 4 sokmak için sahada olacak ama bunu gerçekleştirmek öyle kolay bir durum değil; çünkü iki takımda karşılaşmayı çok isteyecektir. Gollü bir karşılaşma olmaya aday olan mücadelede karşılıklı gol tercihi doğru olacaktır. Marsilya için çifte şans seçeneğinizi de kullanabilirsiniz.

Caen – Rennes

Küme düşme hattında oldukça kritik bir yerde olan Caen, bu hikayeden kurtulmak istiyorsa iç sahada kazanmaktan başka çaresi yok. Lig de bir iddiası kalmamış rakibi karşısında da bunu gerçekleştireceklerdir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Dijon – Nancy

Haftanın en kritik karşılaşmasında iki takımda küme düşme hattının tam içinde ve bu maçı kaybeden muhtemelen lige de veda edecek. Bu nedenle taraf bahsi anlamında da sıkıntılı bir karşılaşma bizi bekliyor. İlk yarıya odaklanmak doğru olacaktır.

Montpellier – Lyon

Lyon Avrupa şansını devam ettirmek istiyorsa kazanmak zorunda ve rakibine göre oyun gücü de çok daha yukarılarda olduğu için galibiyete yakın olan taraf. Alternatif bir tercih olarak karşılıklı gol de denenebilir.

Metz – Toulouse

İki orta sıra takımının mücadelesinde taraf bahsi yapmak sıkıntılı ve riskli olacaktır. Bunun yerine gol üzerine odaklanmak da fayda var. İki takımda gol için oynar.

Nice – Angers

Avrupa Kupaları için şansını devam ettiren Nice, maçın favorisi konumunda. Bu karşılaşma için 2,5 üst tercihi de son derece uygun olur. 14.sırada bulunan Anger’in Nice deplasmanında direnme olasılığı çok zor olur.

Nantes – Guingamp

Bir diğer iki orta sıra takımının mücadelesinde de yine taraf bahsi yapmak riskli olabilir. Ev sahiplerinin genel olarak avantajlı olduğunu biliyoruz ancak karşılıklı gol de iyi bir seçenek olarak cebinizde durabilir.

 

Ligue 1 in en iyi oranları Bets10’da sizlerle.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna