Fransa Lig 1’de Pazar Günü

Fransa Lig 1’de 23.hafta karşılaşmalarında, Nantes deplasmanda Guingamp’ı 3-0’lık skorla geçti ve haftayı 3 puanla tamamladı. Angers ve Toulouse’de iç sahada kazanırken, haftanın sürprizinde son sırada bulunan Metz, kendi sahasında Nice’I 2-1’lik skorla geçti.

Oynanan diğer karşılaşmalarda, PSG yine yanıltmayarak kazandı. Diğer karşılaşmalarda da S.Etienne kendi sahasında kazanırken, Dijon’da haftayı 3 puanla kapayan taraf oldu.

Günün mücadelelerinde;

Lille – Strasbourg

Haftanın zor maçlarından biri olacak bu mücadelede ev sahibi avantajlı olacaktır ancak iki tarafın da skora katkı yapmasını bekliyoruz.

Bordeaux – Lyon  

İki takımında ön alanda etkili oyunculara sahip olması oyunun genel dinamiğine etki edecektir. Yine skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

Marseille – Monaco

Haftanın sonucu en çok merak edilecek olan mücadelelerinden biri olmasını beklediğimiz bu karşılaşma zirveyi oldukça yakından ilgilendiriyor. İki takımında puan anlamında birbirlerine yakın olmaları ve kaybedenin sıkıntı yaşayacağı bu karşılaşmada, takımlar sahaya kazanmak için çıkacaklar.

Böyle bir durumda da taraflar skor anlamında oyuna katkı yapacaklardır.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna