Fransa Lig 1’de Hafta 9

Geride bıraktığımız 8 hafta sonunda lider PSG’nin 22 puanı bulunuyor. Tabii takımın kadro gücüne ve kalitesine baktığımızda yerlerini yadırgamak pek mümkün değil. Büyük olasılıkla da ligin sonuna kadar bu durumu aynı şekilde götüreceklerdir.

Ligin geri kalan kısmında da Monaco, Marseille ve Nantes sıralanırken, ligin dibine demir atan takımlar arasında da, Lille, Strasburg ve Metz bulunuyor.

Bu haftanın karşılaşmalarında;

Lyon – Monaco

Dengeli bir karşılaşma olmasını bekliyoruz. Monaco ligin daha üst sıralarında yer alsa da, ev sahibi iç Sahada oynayacağı karşılaşmada skor üretecektir. Konuk ekipte buna cevap verir.

Dijon – Psg

Ligin lideri gerekeni yapıp kazanmasını bilecektir. Bunun dışında çıkacak her sonuç büyük bir sürpriz olur.

Caen – Marseille

Haftanın kritik geçecek karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede, iki takımda sahaya kazanmak için çıkacaktır. 2-2 gol aralığının uyun olacağı bir mücadele olur.

Guingamp – Rennes

İki takımda gol atma ve yeme konusunda gayet başarılı bir grafik çiziyorlar. Bu nedenle karşılıklı golün düşüneceği bir mücadele olacaktır.

Lille – Troyes

Ev sahibinin kazanması gerekiyor. Bunun dışında çıkacak bir sonuç özellikle ev sahibini ciddi anlamda sıkıntıya sokacaktır. Lille artık kazanması gereken bu mücadelen 3 puanı alacaktır.

S.Etienne – Metz

Ligin dibine demir atan konuk ekip, bu karşılaşmada da istediği puanı alamaz. Ev sahibi 3 puanı alıp, fikstür avantajını değerlendirecektir.

Toulouse – Amiens

15 gol yiyen ev sahibi ve 10 gol yiyen konuk ekip. Buna karşılık olarak da konuk ekip sadece 4 gol atabilmiş. Bu mücadelede ev sahibi skor üretmek için daha avantajlı durumda. Toulose maçın favorisi olacak.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna