Fransa Lig 1’de 28.Hafta

Fransa Lig 1’de PSG şampiyonluk yarışında rakiplerine büyük bir farkla yoluna devam ediyor.

Burada da büyük yarış ligi 2.bitirmek isteyen takımlar arasında olacak. Şu anda Monaco’nun 57 puanla 2.olduğu lig de, Marseille 55 ve Lyon’un 50 puanı bulunuyor. Bu da demek oluyor ki, bu 3 takım eğer ciddi bir takılma yaşamazlarsa, ligin sonuna kadar bu mücadeleye devam edecekler.

Haftanın maçlarında;

Nice – Lille 

Ev sahibi kendi sahasında ligin diplerinden kurtulmak isteyen rakibi karşısında rahat bir galibiyet alacaktır.

Monaco – Bordeaux

2.lik mücadelesi veren iki takımın karşı karşıya geleceği mücadelede, ev sahibi avantajlı olacaktır ancak Marseille’de yabana atılacak bir takım değil. Karşılaşmaya ortak olacaklardır. Karşılıklı gol olacaktır.

Troyes – PSG  

Hafta arası Şampiyonlar Ligi’nde çok ciddi bir sınav verecek olan konuk ekip, bu karşılaşmaya muhtemelen as oyuncularından yoksun olarak çıkacaktır ancak böyle olsa da favori yine PSG. Sürpriz bir sonuçta çıkabilir ama skor karşılaşmanın önüne geçer.

Amiens – Rennes  

Kadro ve oyun bakımından Rennes rakibine oranla çok daha iyi bir takım olsa da, ev sahibinin bu karşılaşmada oyuna ortak olmasını bekliyoruz.

Angers – Guingamp

Karşılıklı skor üretimi için oldukça uygun bir karşılaşma olur. 90 dakika sonunda konuk ekip belki kazanamaz ama kaybetmeyecektir. 

Metz – Toulouse

Ligin dibine demir atan ev sahibi bu karşılaşmayı da boş geçer.

S.Etienne – Dijon  

Konuk ekip rakibine oranla gol atma konusunda çok daha başarılı ancak yeme konusunda rakibine oranla daha kötü. Bu da demek oluyor ki haftanın dengesiz maçlarından biri olacak. Ev sahibi iç saha avantajı nedeniyle avantajlı olsa da, ilk yarıda kapalı bir oyun olur.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna