Fransa Lig 1’de 22.Hafta

Fransa Lig 1’de PSG önderliği hız kesmeden devam ediyor ve takımın şu ana kadar ortaya koyduğu performansa baktığımızda, buradan geri dönecek gibi bir durumu da bulunmuyor.

Burada muhtemelen 2.lik için mücadele edecek olan takımların durumu çok daha heyecan verici olacaktır.

Haftanın açılış mücadelelerinde;

Caen – Marseille

Konuk ekip son haftadaki galibiyetinin ardından lig de 2.sıraya yükseldi ve bu ivmesine de devam edecektir. Zor bir karşılaşma olsa da, konuk ekip kaybetmeyecektir.

Nantes – Bordeaux

Özellikle ev sahibi için oldukça önemli bir karşılaşma olacak; çünkü yukarıdan kopmaması için iç sahada kazanmak isteyecektir.

Amiens – Guingamp 

İki tarafında skor anlamında oyuna katkı yapacağı bir mücadele olacaktır.

Montpellier – Toulouse

Ev sahibi ligin son sıralarında bulunan takım karşısında iç sahada oynayacağı bu mücadeleden galibiyetle ayrılan taraf olacaktır.

Rennes – Angers

Ev sahibi bu karşılaşmada puan kaybederse, bu onlar için önemli bir kayıp olur. İç sahada kaybetmeyeceklerdir.

Strasbourg – Dijon  

Yine son sıralardan kurtulmak isteyen iki takımın mücadelesinde zor bir mücadeleye tanıklık edeceğiz. Bu nedenle sıkıntılı bir karşılaşma olacaktır. Gole odaklanmak doğru olur.

Troyes – Lille  

Bu hafta ne kadar son sıra takımı varsa hemen hemen hepsi karşı karşıya gelecek ve haftayı 3 puanla kapatmak isteyeceklerdir. Bu mücadelede bunlardan biri olacak ve iki takımda sahaya puan için çıkacaklardır. Yine haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede ev sahibi takım biraz daha avantajlı olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna