Fransa Lig 1’de 21.Hafta

Fransa Lig 1’de geride bıraktığımız 20 hafta sonunda PSG bu ligde önderliğini sürüyor ve artık burada lig 2.liği için takımlar mücadelelerini sürdürecek.

53 puanla lider olan PSG’nin ardından sıralanan takımların puan olarak birbirlerine yakın olmaları yukarıda yazdığımız sonucu doğruluyor. Monaco ve Lyon’un bu bağlamda 42, Marseille’nin ise 41 puanı bulunuyor.

Günün maçlarında;

Bordeux – Caen

Konuk ekip gol atma konusunda sıkıntı yaşayan bir takım ve bu deplasmanda da bu anlamda sıkıntı yaşaması olası bir ihtimal gibi duruyor. Ev sahibi kazanacaktır.

Marseille – Strasbourg

Ev sahibi zirve yolunda puan kaybetmek istemeyecektir. Bu  nedenle iç sahada oynayacağı karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başaracaktır. Bunun yanı sıra iki tarafta skora katkı yapma potansiyeline sahipler.

Monaco – Nice

Haftanın en önemli karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede iki takımında kazanması gerekecek. Tabii Monaco iç sahada oynayacağından dolayı karşılaşmaya avantajlı çıkacaktır. Konuk ekibinde skor üretmesi için uygun bir mücadele olur. 2,5 gol barajı rahat bir şekilde aşılacaktır.

Fransa Ligue 1’in en iyi oranları her zaman Noxwin’de sizlerle. 

BONUS: 350TL
Oyna