Fransa Lig 1’de 17.Hafta

Fransa Lig 1’de PSG alıp başını gidiyor dersek yanışmış olmayız. Takım en yakın rakibi olan Lyon’la arasındaki puan farkını 9’a çıkardı ve muhtemelen de bu fark kapanması oldukça zor olacaktır.

Zirveye oynayan takımlardan Lyon, Monaco ve Marseille arasında ilerleyen süreçte oynamalar olacaktır.

Haftanın maçlarına baktığımızda;

Bordeux – Strasbourg

Ev sahibi maçon favorisi olarak sahaya çıkacak ve puan sıralamasına yükselmek için bu mücadelen 3 puanla ayrılmayı başaracaktır

PSG – Lille

Ev sahibi için çok fazla cümle kurmaya gerek yok. Takım iç sahada bu haftayı da 3 puanla kapatacaktır.

Angers – Montpellier

Son sıralardan kurtulmak isteyen ev sahibi içerde oynayacağı karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak isteyecek olsa da, bu pek kolay olmaz. Yani bu hafta doğru bir fikstür olamayacak. Konuk ekip kaybetmez.

Guiangamp – Dijon

İki takımında gol yeme ve atma oranları oldukça yüksek. Bu nedenle skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma olur.

Metz – Rennes

Ev sahibi ligin son sırasına demir attı ve buradan da kurtulması zor görünüyor. Oyun olarak da tatmin etmeyen Metz bu karşılaşmadan da puanla ayrılamaz.

Monaco – Troyes

Hafta arası Şampiyonlar Ligi’ne veda eden Monaco artık tam anlamıyla lige döndü ve muhtemelen bir toparlanma sürecine girecektir, ki buna da fazla fazla ihtiyacı var. Zor bir karşılaşma olsa da iç sahada Monaco oyunun kazananı olur. Konuk ekibinde skora katkı yapacağı bir karşılaşma olacaktır.

Toulouse – Caen

Ev sahibi son sıra dinamiklerinden kurtulmak adına kendi sahasında rakibinden 3 puanı almak zorunda. Konuk ekibin tek amacı ise kaybetmemek olacak ancak ev sahibi bu hafta bir sürprizi gerçekleştirebilir.

BONUS: 1000TL 'YE KADAR 100%
Oyna