Fransa Lig 1

Fransa Lig 1 de 4 haftayı geride bıraktım. Bu ligdeki maçları yorumlamak için biraz bekledik çünkü takımların genel olarak kendileri bulması ve ligin şekillenmesi gerekiyordu. Geldimiz noktada lig 3 aşağı 5 yukarı kendini buldu.

4 hafta sonunda gelinen noktada PSG ve Monaco geçen sene olduğu gibi bu senede ligin zirvesine oturdular ve 4 maçta 4 galibiyet alarak bu sene de oldukça formda olduklarını gösterdiler.

Lille – Bordeux

Haftanın taraf bahsi anlamında zor geçmesini beklediğimiz mücadelesinde, konuk ekip lige iyi başalasa da yeni transferleriyle ev sahibi bu karşılaşmada fark yaratacaktır.

Metz – PSG

Konuk ekibin durumu zaten fazlasıyla ortada, bu nedenle konuk ekibin dışında oluşabilecek her türlü sonuç sürpriz olacaktır.

Nice – Monaco

Haftanın yine taraf bahsi anlamında zor geçecek olan mücadelesinde, doğrudan karşılıklı gol tercihine odaklanabilirsiniz.

Caen – Dijon

Ev sahibi rakip takıma göre ligde pozisyon olarak daha iyi bir noktada konumlanmış durumda, bu nedenlede bunu kaybetmek istemeyeceklerdir. Ev sahibi tercihi yanlış olmaz.

Troyes – Toulouse

Ev sahibin yine favori çıkacağı karşılaşmadan taraf bahsi anlamında her türlü sonuca hazırlıklı olun ve bahis tercihlerinizi ona göre belirleyin.

Montpellier – Nantes

Bu karşılaşmada da iki takım aynı puanda ve birbirine denk olan iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. Alt tercihi en mantıklı sonuç olarak karşımıza çıkıyor.

Strasbourg – Amiens

Ligin yeni temsilcisi olan konuk ekibin bu karşılaşmadan puanla ayrılması oldukça zor olacaktır. Ev sahibi kaybetmez.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna