Fransa Lig 1 3.Hafta

Fransa Ligi’nde de 3.haftaya giriyoruz. İlk 2 haftada oynadıkları 2 maçı kazanan Lyon, PSG, Monaco, Marseille, aldıkları 6 puanla ligin zirvesini paylaşıyorlar.

Bu hafta bu sıralamada muhtemelen bazı kayıplar yaşanacaktır.

Haftanın maçları ise şu şekilde;

Metz – Monaco

Konuk ekip ilk 2 maçını kaybeden ev sahibi karşısında favori olacaktır. Monaco, bu fikstürde galibiyetlerin devamını getirecek güce fazlasıyla sahip.

Lyon – Bordeux

Kendi sahasında etkili bir oyun oynayacağını düşündüğümüz Lyon, maçın favorisi olarak sahaya çıkacak. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olmakla beraber 2-3 gol aralığı da bu mücadele için düşünülebilir.

Montpelier – Strasburg

3’er puanı olan iki takımda kadro olarak birbirlerine yakınlar. Karşılaşmadan iki tarafa da gidecek bir sonuç çıkacak olsa da, ev sahibi bir adım daha önde olacaktır.

Nice – Guingamp

Ev sahibi Nice takımının ne yapıp edip kazanması gerekecek. Hafta arasında oynadıkları Avrupa Kupası maçı nedeniyle hem yorgun hem de moralsiz olsalar da bu maçı 3 puanla kapatmayı başaracaklardır.

Rennes – Dijon ve ST. Etien – Amiens mücadelelerinde de rakipler birbirlerine yakın ölçekte takımlar. Tabii Fransa Ligi’nde gol ortalamasının düşük olmasını da unutmamak gerekiyor.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna