Fenerbahçe’ye Kadıköy de Şok

Spor Toto Süper Lig’in 4.haftasında sahasında ağırladığı Başakşehir’e 3-2’lik skorla yenilen Sarı Lacivertli takım beklemediği bir mağlubiyetle sahandan ayrılarak bu hafta da puan kaybetmiş oldu.

Maça oldukça sıkıntılı başlayan Fenerbahçe, ilk 5 dakikalık dilimde 1-0 geriye düştü. Sonrasında oyunu toparlamaya çalışan ancak bunu gerçekleştiremeyen Aykut Kocaman’ın öğrencileri durumu dengelemeye çalışırken, Başakşehir farkı 2’ye çıkardı.

Milli takım arasında ve transferin son gününde Tottenham’dan Janssen’i kadrosuna katan ve oyunun 2.yarısında maça ortak olmaya çalışan Sarı Lacivertli takım, bunu gerçekleştirmiş olsa da, son dakikada yediği golle Kadıköy de şok bir yenilgi almış oldu.

Sezon başından beri kalesine gelen hemen hemen her topta sıkıntı yaşayan Fenerbahçe’nin bu sıkıntısı bu hafta da devam ederken, özellikle yine savunma ve orta saha anlamında pek de istenilen düzeye gelemedi.

2-0 geriye düştükten sonra skoru toparlamak için oyunu öne taşıyan ve bunda başarılı olan Aykut Kocaman ve ekibi 2-2’lik skoru yakalasa da oyuna son dakikalarda giren Kerim’in golüne engel olmayınca tekrardan geriye düştü.

Karşılaşma öncesi maçın özellikle Fenerbahçe açısından çok önemli olacağını söylemiştik ancak bu hafta da beklediğimiz görüntüde olmayan Sarı Lacivertli takımı bundan sonra çok daha sıkıntılı bir süreç bekleyecek. Başakşehir maçını da dahil edersek, bundan sonraki süreçte 2 tane de derbi oynayacak olan takımın artık kaybetme lüksü bulunmuyor ancak bu tabloda takımın işinin çok daha zor olacağını söylemek gerekiyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna