Fenerbahçe’de Transfer Çalışmaları

Fenerbahçe sıkıntı yaşadığı pozisyon olan forvet hattı için çalışmalarını devam ettiriyor. Uzun süredir peşinde olduğu Lucas Lima’yla ilgili çalışmalarını sürdüren Sarı Lacivertli yönetimin, sözleşmesi Santos’ta olan oyuncuyla anlaşmaya yakın olduğu da iddia edildi.

Orta sahada hücuma dönük oynayan oyuncunun Santos’un yeni sözleşme teklifini de kabul etmemesi üzerine, oyuncuyla ilgili tekrardan çıkarma yapan yönetimin ikna çalışmaları devam ediyor.

Oyuncunun da Avrupa forma giymek istemesi bu transferin olma ihtimalini de güçlendiren bir diğer konu olarak, transferin perde arkasında konuşulması taraftarı da heyecanlandırıyor.

Yine Ben Arfa’yla ilgili de çalışmalarını da sürdüren yönetim, bu oyuncuyla ilgilenen Nice’in oyuncunun ekonomik durumundan dolayı devreden çekilmesiyle, transferde daha güçlü hale geldi. Tabii Ben Arfa’nın yüksek maaşını Fenerbahçe’nin mevcut durumunda nasıl karşılayacağı ise şimdilik bilinmiyor. Bu durumda da muhtemelen yönetim Kjaer’in satılmasını bekleyecek ve buradan gelecek bütçeyi de muhtemelen 2 ya da 3 yeni transfere harcayacak.

Uzunca bir süredir konuştuğumuz ve henüz bir sonuca ulaşmayan Emre Mor meselesinin de artık zor olacağını söyleyebiliriz. B.Dortmund’un ilk etap kampından olumlu notla geçen Emre, 2.etap kampı içinde kadroya dahil edildi. Bu da demek oluyor ki, Peter Posz yeni sezonda kadrosunda Emre’yi düşüneceği bir duruma geldi.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna