Fenerbahçe’de Sıcak Gelişmeler

Fenerbahçe’de geçirdiği olumsuz sezonun ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ve şu anda gündemde Aykut Kocaman’ın kadroda kalmasını istediği Van Persie’nin her an gitmeye yakın olan durumu, transfer heyetinin hücum oyuncusu konusunda ekstra mesai yapmasına neden oluyor.

Oyuncunun da Türkiye’de aldığı eleştirilerden dolayı mutsuz olduğu ve ülkesine geri dönmek istediğini de biliyoruz. Feyenord’un ısrarla istediği oyuncu da en büyük sıkıntı ise maliyetinin yüksek olması. Oyuncuya yüklü miktarda para ödeyen Fenerbahçe yönetiminin de indirime gitmemesi şimdilik bu konunun askıda kalmasına sebep oluyor.

Van Persie’nin gitmesi halinde ise yerine düşünülen isim Carlos Bacca. Bu transferden gelecek parayı Milan’dan ayrılmak isteyen oyuncuya yapmaya hazırlanan yönetim, Kolombiyalı oyuncuyu en kötü ihtimalle 1 yıllığına kiralamak istiyor. Bacca’nın alternatifi ise Sporting Lizbon forması giyen Doumbia. Oyuncunun da Türkiye’ye gelmeye sıcak baktığı bu transferin perde arkasında konuşuluyor.

Takımdan gönderilecekler listesinde bulunan Ozan Tufan’ın durumunda ise henüz bir netliğe ulaşılmadı. Benfica’nın ardından Sporting Lizbon ve Braga’nın devreye girdiği oyuncuyla ilgili 3 kulüp savaşmaya devam ediyor. Bu kızışmada her geçen gün Ozan Tufan’ın değerini arttırdığı için bu transferden gerçekleşirse sonuç olarak Fenerbahçe kazanmış olacak.

Fenerbahçe de İbrahimovic sesleri !

Bu sezon Man United’ın kadrosunda düşünmediği için anlaşma yapmadığı İsveçli yıldız için Fenerbahçe’de devreye girdi. Amerika’ya gitmeye daha yakın gibi dursa da eğer Sarı Lacivertli takımdan ciddi bir teklif gelecek olursa, gelme ihtimali olan İbra için, Aziz Yıldırım şartları zorluyor. Gündeme bomba gibi düşen bu haber eğer doğruysa ve bu transfer bir şekilde bitecek olursa, geçtiğimiz sezon boş tribünlere oynayan Fenerbahçe, o tribünleri muhtemelen dolduracaktır.

Noxwinden 350TL Bonus + 5TL Bedava Bonus