Fenerbahçe’de Operasyonun Adı; 2E!

Fenerbahçe’de Emre Mor hareketliliği tüm hızıyla devam ediyor. B.Dortmund’un bu sezon kadrosunda düşünmediği ve oynayacağı başka bir kulübe gitmesi konusunda karar aldığı oyuncuya hem Türkiye’den hem de Avrupa’dan transfer teklifleri vardı.

Bir süredir hem Türkiye’den de hem Fenerbahçe’nin hem de Beşiktaş’ın radarında olan oyuncunun Fenerbahçe’de oynamaya sıcak baktığı konuşuluyordu. Bunun üzerine harekete geçen Fenerbahçe yönetimi Aykut Kocaman’dan da onayı alınca, oyuncunun menajerini İstanbul’a davet etti.

Olumlu geçen bu görüşmenin ardından artık iş B.Dortmund cephesine kaldı. Dortmund’un kulüpten isteği ise Emre’nin sürekli olarak ilk 11’de forma giymesi ancak Aykut Kocaman tarafından kabul edilmeyen bu istek karşısında, Bundesliga temsilcisinin ne cevap vereceği şimdilik net bir durumda değil.

Aykut Kocaman konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sadece Emre’ye değil kadroda bulunan hiçbir oyuncuya bu şekilde yaklaşamayacağını anlatarak, durumu hem sezon içerisinde Emre’nin formu hem de maçların durumuna göre belirleyeceğinin de altını çizdi.

Bir diğer Emre konusunda ise her geçen gün yeni iddialar ortaya atılıyor. Bundan önce yapılan görüşmeler de Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı’nın tecrübeli orta saha oyuncunun takımda kalmasından yana olduğunu birçok kez dinlemiştik ancak Fenerbahçe’nin yoğun ısrarı sonrasında Başakşehir, Fenerbahçe’nin orta saha oyuncusu Alper Potuk’u eğer takasta kullanırlarsa bu transfere onay vereceğini öne sürdü.

Bu gelişmenin ardından muhtemelen yeni iddialar da ortaya atılmaya devam edecek ancak Emre’nin de Fenerbahçe’de futbolu bırakmak istediğini biliyoruz eğer Sarı Lacivertliler bu konudaki ısrarlarına devam ederlerse Emre Belözoğlu 3.kez yuvasına geri dönebilir.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna