Fenerbahçe’de Mutlu Son

Bir süredir peşinde olduğu Fransız  oyuncu Valbuena ile yollarını kesiştiren Fenerbahçe, oyuncuyu İstanbul’a getirerek sağlık kontrolünden geçirdi.

Sizlerin de takip ettiği gibi Valbuena haberleri yaklaşık 1 aydır konuşuluyor. Fenerbahçe’de teknik direktör değişikliğinin ardından, bu oyuncu için yeni teknik direktör Aykut Kocaman’dan da haber bekleyen yönetimin, hocadan da onayı aldıktan sonra kısa süre içinde transferi bitirerek önemli bir adım atmış oldu.

Orta sahanın iki kanadında oynayan ve zaman zaman da merkezde görev alabilen Valbuena, ilerlemiş yaşına rağmen, oyunun tamamında etkinliğine devam edebiliyor. Bununla beraber geçiş oyunlarında da takımını 1.bölgeden 2.bölgeye en kısa sürede taşıma yeteneğiyle ön plana çıkarken, bir de kanatlardan içeriye kat ederek takımın skor almasında etkin rol sağlayan bir sporcu.

Geçtiğimiz sezon geçiş oyunlarında problem yaşayan ve bunu sadece Lens’le yapmaya çalışan Fenerbahçe, Aykut Kocaman’ın bu konuda takıma katacaklarıyla da en azından geçen seneye göre kalite anlamında çok daha iyi olacaktır.

Kaleci ve Sağ Bek İçin de arayışlar devam ediyor

Yedek kaleci Fabiano’nun takımdan gönderilmesinin ardından şu anda Fenerbahçe’nin kalesi sadece Volkan Demirel’e emanet. Sezona 3 kulvarda devam etmek isteyen Fenerbahçe, kaleci konusunda da Volkan’ı alternatifsiz bırakmak istemiyor.

Bugün konuşulan habere göre de Malaga takımının Kamerunlu kalecisi Carlos için, La Liga temsilcisiyle görüşmeye başlayan Fenerbahçe yönetimi, oyuncuyla para konusunda anlaşma sağlayabilirse bu transferi bitirebilir ancak Carlos’un istediği ücretin fazla olması sebebiyle şartlarda henüz anlaşma sağlayamayan Fenerbahçe yönetimi, Carlos’un istediği ücreti fazla buluyor.

Malaga takımından şu anda 1.8 milyon euro kazanan oyuncu, Sarı Lacivertli ekipten bu rakamın iki katı ücret talep etmiş. Kaleci transferine bu kadar bütçe ayırmak istemeyen yönetimin bu konudaki tavrı bakalım ne olacak?

Bir yandan da sağ bek mevkiinde alternatif arayan yönetim, Galatasaray’ın da peşinde olduğu Juan Fran için girişimlere başlayan yönetimin, oyuncunun hem savunma hem de hücum oyununu iyi oynamasından dolayı, oyuncuyla ilgilenmeye başladığını biliyoruz. Galatasaray’ın da bu aralara M.City’de forma giyen Clichy’le ilgileniyor olması da bu transferin önünü açabilir.

Kombine Bahislerinize 10.000TL İade

10 Dönüş hediye!