Fenerbahçe’de Kriz Bitmiyor

Hafta sonu oynanan Galatasaray maçında kendi sahasında galibiyet alamayan Fenerbahçe maçın ardından sessizliğe büründü.

Tabii bildiğiniz gibi Sarı Lacivertli takımda Başkan Aziz Yıldırım maçın ardından yaptığı açıklamalarla gündeme damga gibi vurdu.

Yaklaşan başkanlık seçimlerinde, diğer aday olan Ali Koç’un kulübü böldüğünü iddia eden Yıldırım, son maçlarda hakemlerinde yaptığı ciddi hatalardan dem vurdu.

Bir de bu hafta sonu oynanacak olan karşılaşma için bildiğiniz gibi Fenerbahçe’nin efsane oyuncularından biri olan Alex de Souza’da maç için İstanbul’a gelmişti. Bu durumunda doğru olmadığını savunan Başkan Aziz Yıldırım, şampiyonluk yarışının içinde bulunan takımın bunlarla uğraşmaması gerektiğini savunurken, bu durumun bu şekilde devam ederse zarar vereceğini de sözlerine ekledi.

Fenerbahçe’de uzun süredir forma giyemeyen forvet oyuncusu Jansenn’in de düz koşulara başlaması, aranın ardından Fenerbahçe cephesi için olumlu bir durum olacaktır.

Tabii Aziz Yıldırım bir yana, bir yandan da Aykut Kocaman’ın da ciddi problemlerle uğraşıyor olması ve zirveyle olan puan farkının ciddi anlamda açık olması, teknşk heyeti düşündüren ayrı bir durum.

Son Galatasaray maçında sağ bek pozisyonunda Şener’e şans veren Aykut Kocaman’ın takıma bu sene katılan İsla’yı son zamanlarda düşünmemesi de, içerde bir takım olduğunun ayrı bir kanıtı durumunda.

Valbuena konusunda da bir türlü karar veremeyen deneyimli teknik adam eğer aranın ardından takımı toparlayamazsa muhtemelen Fenerbahçe cephesinde başka durumları da konuşacağız.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna