Fenerbahçe’de Kjaer Çizme’ye Gidiyor!

Fenerbahçe’nin Danimarkalı stoperi Simon Kjaer, İtalyan devi Milan ile görüşmek için özel izinle Çizme’ye uçtu. Bu sezon Skertel’le çok iyi bir uyum içinde olan ve takımın kötü olmasına rağmen harika işler çıkaran Kjaer’in bir süredir transfer haberleri kulaktan kulağa konuşuluyordu.

Bugünde sızan haberlere göre finansal fair play uygulamasında Fenerbahçe’nin önümüzdeki sezon transfer yapabilmesi için yüksek bonservisli oyuncuları elinden çıkarması gerekiyor.

Takımın genelinde baktığımızda da şu anda satılması en kolay oyuncu Simon Kjaer gibi duruyor. İngiltere’den Hull City, Fransa’dan Marsilya ve İtalya’dan da Milan ve Juventus’un peşinde olduğu konuşulan Kjaer için bakalım hangi takım kesenin ağzını açacak; çünkü Sarı Lacivertli yönetimin oyuncu için istediği para 10 milyon euro civarlarında gibi bir rakam. Bu fiyatlara da bir stoper almak her takımın işi değil tabii ancak bu sezon İtalya Seria A’da savunma anlamında sıkıntılı şeyler yaşayan Milan için bu transfer olumlu gibi duruyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna