Fenerbahçe’de Aykut Kocaman Planları Değiştirdi

Ara transfer döneminde şu ana kadar herhangi bir hareketlilik yaşamayan Fenerbahçe cephesinde Aykut Kocaman, kadro planlamalarını değiştirdi.

Janssen’in ayak parmağından yaşadığı sakatlığın ciddi olması nedeniyle, Fernandao’nun da yükselen performansı sonrasında Kocaman, golcü oyuncuyu planlarına dahil etti.

Yaşadığı ciddi sakatlık sonrasında ligin son zamanlarına doğru toparlanan ve fazla kilolarından da kurtulan Fernandao’yu kullanmak isteyen deneyimli teknik adam, hazırlım sürecinde oyuncuyu ilk 11’de değerlendirdi ve olumlu performansı karşısında da fikir değiştirmiş oldu.

Soldado’yu da hamle oyuncusu olarak kullanmak isteyen Fenerbahçe teknik heyeti muhtemelen hücum planlamalarını da bu göre şekillendirecek.

Sol bek konusunda da Galatasaray’ın da ilgilendiği Evra’yla ilgilenmeye başlayan yönetim bu oyuncuyu 6 aylığına kadroya katmak istiyor. Oyuncuya bonservis ücreti de verilmeyecek olması bu ihtimali güçlü kılıyor.

Ozan Tufan’ın da gelen haberlere göre takımdan ayrılmasında sayılısı günler kaldı. Yeni menajerinin İspanya ile bağının kuvvetli olmasından dolayı, Leganes ile sezon sonuna kadar anlaşmaya yakın olan oyuncunun da La Liga’ya sıcak bakması bu ihtimali arttırıyor.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna